Beste Ouders en Kinderen,
De Brede School wil samen sporten en spelen in de wijk mogelijk maken.
Alle kinderen uit Noordwest kunnen zich inschrijven voor onderstaande sport- en spelactiviteiten.
De activiteiten worden aangeboden door sportverenigingen, organisaties en clubs in de wijk. De Brede School regelt de inschrijvingen.
_______________________________
De activiteiten starten vanaf 3 maart
______________________________
Als de coronamaatregelen worden verlengd zullen de activiteiten later starten.
De activiteiten kunnen op de club, sportvereniging, buurtcentrum plaatsvinden of op een plein, gymzaal of ander locatie. Het aantal lessen is verschillend per activiteit. Hierdoor zijn er verschillende prijzen.
Als u informatie wilt hebben over de mogelijkheid om te betalen via een fonds dan kunt u contact opnemen met Elsemiek Homminga. info@bredeschoolondiep.nl
Meedoen is op eigen verantwoordelijkheid!
Als u klikt op het schema opent deze zich op een nieuw blad waardoor u hem kan vergroten als u daar op klikt.
U kunt uw kind inschrijven tot en met 18 februari.
Tijdens de schoolvakanties zijn er geen activiteiten, maar op studiedagen gaan de activiteiten gewoon door.
* U mag uw kind opgeven voor meerdere activiteiten. We kunnen helaas niet beloven dat hij/zij aan alle activiteiten mee kan doen.
Let op: U bent zelf verantwoordelijk om uw zoon of dochter naar de activiteit te brengen of op te halen. Gaat uw kind naar de BSO, overleg dan met de pm-ers of uw kind kan meedoen.
* De activiteiten hebben verschillende prijzen. Bij de activiteit staat wat u betaalt voor het totaal aantal lessen.
U kunt kiezen om te betalen via internet of door te betalen bij de vakdocent. Als u betaalt via internet ontvangt u een betaalverzoek via e-mail van de organisatie.